Własny Biznes – szkoła Matematyki 5+

2. Pakiet Korzyści
3. Wymagania
4. Spodziewane Przychody

szkoła Matematyki 5+ działa na terenie Warszawy, Kielc i Krakowa od 2011 r. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów prężnie rozwijająca się firma rozpoczyna otwierania oddziałów na terenie całej Polski.

Szkoły Matematyki pozwalają na maksymalizację zysków bez ponoszenia dużych kosztów wstępnych. Główna siedziba szkoły w Warszawie oferuje dla nowych franczyzobiorców wyjątkową ofertę. Gwarantując w zamian bogaty pakiet franczyzowy oraz niezbędne szkolenie z zakresu zarządzania szkołą, promowana jej, aby już od pierwszych miesięcy placówka była rentowna.

Oferta franczyzowa Szkoły Matematyki 5+ to autorski pomysł, który posiada sprawdzone podstawy biznesowe. Dynamiczny rozwój naszej sieci zawdzięczamy stale rosnącemu zainteresowaniu nowatorskimi rozwiązaniami edukacyjnymi, efektywnemu systemowi organizacji pracy oraz atrakcyjnemu wizerunkowi marki.

Oferta franczyzy Szkoły Matematyki 5+ gwarantuje:

- Niskie koszty rozpoczęcia działalności
- Niskie koszty stałe prowadzenia oddziału
- Szybki okres zwrotu inwestycji już od 3 miesiąca!
- Know-how w zakresie promocji oferty i sprzedaży kursów indywidualnych
- Przejrzyste zasady współpracy