Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Szkoła Matematyki 5+ specjalizuje się w indywidualnym nauczaniu matematyki, chemii, fizyki i informatyki na każdym poziomie zaawansowania. Nasi Matematycy to specjaliści dla których nauczanie to Pasja którą zarażają innych. Udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Indywidualne podejście i bezstresowa atmosfera pozwala naszym uczniom opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia.

Korepetycje dla uczniów Szkoły Podstawowej!


To indywidualne zajęcia z dojazdem naszego matematyka. Lekcje odbywają się w domu u ucznia, dzięki czemu nasi najmłodsi uczniowie korzystają z komfortu nauki w domowym zaciszu.

Dzięki różnorodnym materiałom multimedialnym wprowadzamy dziecko w świat matematyki bez narażania go na stres i blokadę. Podczas gdy dla starszych nauka jest żmudnym procesem ciągłego powtarzania informacji, dzieciom zapamiętywanie przychodzi ŁATWO I NATURALNIE I do tego w trakcie beztroskiego spędzania czasu.Na początkowym etapie nauki matematyki dziecko bardzo łatwo można do tego zniechęcić. Niechęć do przedmiotów ścisłych prowadzi do braków materiale, które w późniejszym okresie edukacji bardzo ciężko jest nadrobić. Dlatego w nauce matematyki tak ważna jest systematyczność Nasi matematycy dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują, że indywidualne podejście oraz motywacja w krótkim czasie przełoży się na postępy najmłodszych uczniów.

Nasze lekcje nie obywają się na określonych schematach. W pierwszej kolejności nasi matematycy chcą poznać ucznia, jego zainteresowania, predyspozycje, aby dobrać odpowiednie materiały i zakres zajęć. Bardzo ważne jest precyzyjne określenie tematów i działów, które sprawiają uczniowi problemy. Nasi matematycy posiadają również swoje autorskie materiały, które ułatwiają zagłębianie się w najbardziej szczegółowe zagadnienia.

Nie ma nic piękniejszego dla nauczyciela, niż uczeń, który jest zafascynowany jego przedmiotem. Dlatego naszym celem jest obudzenie w dzieciach pasji do matematyki, którą później z przyjemnością będą potrafili wykorzystać w życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Galeria

Dodatkowe menu
Skontaktuj się z Nami!

Twój e-mail:


Miasto:


Kod weryfikacji:
verification image, type it in the box

Wiadomość: