Pakiet Korzyści

2. Pakiet Korzyści
3. Wymagania
4. Spodziewane Przychody

Nowy PARTNER sieci Szkół Matematyki 5+. Otrzymuje sprawdzony model biznesowy, który daje gwarancję sukcesu. Każdy z naszych partnerów jest objęty szkoleniem w siedzibie głównej szkoły w Warszawie oraz szkoleniem elerningowym. W którym właściciel szkoły krok po kroku wyjaśnia model funkcjonowania szkoły i przygotowuje partnera do maksymalizacji zysków, planuje kampanie reklamową wraz ze spacja listami planujemy kampanię marketingową.

Dlaczego warto zostać partnerem?

- Gwarancja sukcesu – rentowność już od 3 miesiąca prowadzenia firmy!
- Możliwość z korzystania z logo, strony internetowej, skrzynki email szkoły
- Pomoc w doborze kadry szkoły, szkolenie z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników
- Szkolenie wstępne przed uruchomieniem działalności
- Pomoc w złożeniu wniosku CEIDG