Wasze Opinie!

Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat korepetycji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poziom zajęć na najwyższym poziomie.
Spośród wszystkich nadesłanych opinii, co miesiąc losujemy osobę, która dostanie od nas lekcje 60 min. całkiem za DARMO!

Nadesłane:

Piotr: Córka korzysta z usługi szkoły juz 2 rok. Dużo prac domowych, nauczyciel sporo wymaga, ale efekty są, cena również dobra.
Kinga M.: Poszukiwalam korepetycji dla syna juz dłuższy czas. Odbyło się kilka lekcji z różnymi osobami, po czym albo rezygnowali bez powodu, albo lekcje były notorycznie odwoływanie.. Postanowiłam skorzystać z usług firmy która się tym zajmuje i jestem bardzo zadowolona. Lekcje odbywają się systematycznie wyniki się poprawiły i co najważniejsze lekcje są legalnie korepetycje są z Panią Anita.
Robert: Szkoła działa na prostych zasadach, brak umów i ceny za lekcje w pakietach całkiem opłacalne. Oprócz matematyki korepetytor pomaga mi czasem również w chemii :)