Jesteś zainteresowany nauką? Zadzwoń! + 48 698-705-031.

Informacje

Szkoła Matematyki 5+ specjalizuje się w indywidualnym nauczaniu matematyki, chemii, fizyki i informatyki na każdym poziomie zaawansowania. Nasi Matematycy to specjaliści dla których nauczanie to Pasja którą zarażają innych. Udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Indywidualne podejście i bezstresowa atmosfera pozwala naszym uczniom opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia.

Korepetycje dla uczniów Szkoły Gimnazjalnej!


Gimnazjum jest jednym z najważniejszych etapów edukacji. Uczeń małymi krokami jest przygotowywany do egzaminu dojrzałości. Obowiązkowy materiał narzucony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną zawiera wiele zagadnień, które sprawiają gimnazjalistom problemy. Brak systematyczności w nauce matematyki na etapie szkoły podstawowej, skutkuje brakami w materiale, co nie pozwala uczniom przejrzysty sposób zrozumieć nowe zagadnienia.

Szkoła Matematyki 5+ specjalizuje się w korepetycjach dla gimnazjalistów. Dzięki różnorodnym materiałom multimedialnym wprowadzamy naszych uczniów w świat matematyki bez narażania go na stres i blokadę.Na początkowym etapie nauki matematyki w gimnazjum uczniowie bardzo szybko zniechęcają się do nauk ścisłych. System edukacji w Polsce nie obejmuje dodatkowych lekcji dla uczniów, którzy nie mają umysłów ścisłych. Klasy są przepełnione, a nauczyciele muszą zrealizować narzucony im materiał. Przez co nie mają możliwości, aby poświęcić czas dla uczniów, którzy potrzebują dodatkowych lekcji. Niechęć do tych przedmiotów prowadzi do braków w materiale, które w późniejszym okresie edukacji bardzo ciężko jest nadrobić. Dlatego w nauce matematyki tak ważna jest systematyczność Nasi matematycy dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują, że indywidualne podejście oraz motywacja w krótkim czasie przełoży się na postępy najmłodszych uczniów.

Nasze lekcje nie obywają się na określonych schematach. W pierwszej kolejności nasi matematycy chcą poznać ucznia, jego zainteresowania, predyspozycje, aby dobrać odpowiednie materiały i zakres zajęć. Bardzo ważne jest precyzyjne określenie tematów i działów, które sprawiają uczniowi problemy. Nasi matematycy posiadają również swoje autorskie materiały, które ułatwiają zagłębianie się w najbardziej szczegółowe zagadnienia.

Prowadzimy również zajęcia dla uczniów uzdolnionych matematycznie. Przygotowujemy do ogólnopolskich olimpiad oraz konkursów matematycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Galeria

Dodatkowe menu
Skontaktuj się z Nami!

Twój e-mail:


Miasto:


Kod weryfikacji:
verification image, type it in the box

Wiadomość: