Szkoła Matematyki 5+ prowadzi kursy z obsługi Excel!

Wiemy jak ważną rolę w biznesie odgrywa znajomość arkuszy kalkulacyjnych. Jest to zdolność, która jest niezbędna do poszerzenia swoich kwalifikacji oraz pomocna w zdobyciu awansu.

Kurs z Excel jest również doskonałym systemem motywacyjnym dla pracownika. Dzięki któremu Pracodawca zyskuje zadowolenie i uznanie pracownika, a tym samym podnoszone zostają kwalifikacje kadry.

Nauczamy jak wykorzystać:

- tabele przestawne
- makra
- funkcje (wyszukaj.pionowo, jeżeli, przesuniecie, tekstowe, suma.jeżeli…..)
- formuły
- wykresy
- formatowanie warunkowe
- sprawdzanie poprawności
- skróty klawiszowe
- MS Query (kwerendy; SQL w Excelu)
- Moduł OLAP

W celu zapoznania się z ofertą kursu zapraszamy do Kontaktu. Dopasujemy indywidualną ofertę.