Baza Wiedzy!

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z zasobów naszej bazy wiedzy.

Znajdą w niej Państwo materiały, które pomogą w przygotowaniu do testu szóstoklasisty, testu gimnazjalnego oraz matury. Nasza baza wiedzy oferuje bezpłatnie wszystkim klientom szkoły, całodobowy dostęp do testów, arkuszy maturalnych, testów gimnazjalnych, autorskich zadań matematycznych oraz do wielu wybranych materiałów, które dzięki doświadczeniu naszych matematyków pozwolą w skuteczny sposób na opanowanie nawet najtrudniejszych zagadnień matematycznych.